Oferta

Płytki ceramiczne to rodzaj fliz; cienkie (grubość średnio 6-16 mm) płytki wykonane z materiałów ceramicznych. Mają różnorodne kolory, kształty i zastosowanie. Są naturalne, nietoksyczne, łatwe w utrzymaniu, niepalne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w łazienkach, kuchniach, pomieszczeniach sanitarnych. Niektóre z nich mają właściwości mrozoodporne, dzięki czemu zastosowane mogą być również na tarasach i elewacjach budynków.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo płytki producentów hiszpańskich, włoskich, polskich i wielu innych.

Sprowadzenie towarów od producentów, których nie widzą Państwo na stronie to dla nas żaden problem.


Płytki ceramiczne


Evo Ceramika to przestrzeń szanująca kulturę otaczającej nas natury, to symbol i jakość, który jak natura pozostaje wieczny.
Z myślą o przestrzeni relaksu i spokoju zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą płytek ceramicznych ściennych i podłogowych, które swymi motywami drewna, surowego kamienia, naturalnych tkanin i organicznych form doskonale wkomponują się w przestrzeń łazienki, salonu, kuchni. Bogate wzornictwo oraz zaawansowane technologie produkcji sprawiają, że nasze wyroby znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz jak, i na zewnątrz pomieszczeń.
Jak czerpać z tego, co najlepsze w naturze? – odkryj Evo.


LIS Ceramika to nowa marka płytek ceramicznych, jako producent oferujemy najwyższej jakości płytki podłogowe, ścienne, do łazienki, salonu, kuchni czy na taras. W naszej ofercie znaleźć można oryginalne kolekcje o szerokiej gamie zastosowań. Produkowane przez nas płytki ceramiczne idealnie sprawdzą się w różnego rodzaju wnętrzach, a dzięki swej mrozoodporności także na tarasach, balkonach oraz schodach wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wszystkie oferowane przez nas produkty powstały z najwyższej jakości materiałów i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii produkcji. Jedną z nich jest proces rektyfikacji, dzięki któremu płytki mają identyczne wymiary, a ich powierzchnia jest ujednolicona. Równe i nieskazitelnie gładkie płytki rektyfikowane, to odpowiedź na potrzeby tych Klientów, którzy chcą uzyskać elegancki efekt tafli jednorodnego materiału. Idealnie gładkie pokrycie ścian lub podłóg, to jeden z dominujących współcześnie trendów wnętrzarskich.


Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych, lider innowacji. Od początku istnienia konsekwentnie rozwija swoją ofertę produktową, umiejętnie dostosowując ją do potrzeb różnych grup klientów. Każdy z produktów firmy spełnia najbardziej rygorystyczne europejskie standardy.


APE Grupo narodziło się z bardzo wyraźnym duchem i celem. Od momentu powstania APE szuka najlepszego rozwiązania i najwyższej satysfakcji klienta, dzięki doskonałej obsłudze i pomocy oraz wyjątkowej elastyczności i zdolności adaptacyjnych. W wysoce konkurencyjnym środowisku wyróżnia się tym, że zawsze jest obok klienta, stara się zrozumieć i zadbać nie tylko o szczegóły techniczne, ale także o najbardziej ludzkie aspekty. Zawsze w awangardzie designu i produktu nie traci z oczu tradycji i spersonalizowanego zachowania każdego rynku i klienta. Dzięki różnorodności produktów, które sprawiają, że jest wyjątkowa, oferuje tak wiele możliwości i wszechstronność, jakiej może wymagać każdy rynek. Od najbardziej dekoracyjnego aspektu i mody, po najbardziej techniczne, specjalistyczne produkty. APE Grupo jest wyjątkowa. Atmosfera i bliskość, którą tworzy z klientami, sprawiają, że jest niezastąpiona i dąży do ciągłego doskonalenia w poszukiwaniu doskonałości.
The Best for you, make us get better


Ceramika Paradyż co roku jest nagradzana za innowacyjność, wzornictwo i jakość wytwarzanych produktów, a także wysokie standardy biznesowe, zaangażowanie w rozwój regionu oraz promocję polskich produktów na arenie międzynarodowej


Cerámicas Aparici S.A. produkuje i sprzedaje ceramiczne płytki ścienne i podłogowe oraz płytki porcelanowe na rynek krajowy i międzynarodowy.
Firma zlokalizowana jest w Alcora (Castellón de la Plana) od 1961 roku. Jest to miejsce, w którym produkcja płytek jest już, tradycją związaną z jego kulturą. Firma Cerámicas Aparici S.A. jest pionierem produkcji płytek podłogowych. W chwili obecnej zakłady Cerámicas Aparici mają zdolność produkcyjną, która osiąga 14.500.000 metrów kwadratowych rocznie. Płytki Aparici to płytki hiszpańskie najwyższej jakości.


Equipe Cerámicas SL została utworzona 27 września 1999 r., A po znaczącym wzroście w przemyśle ceramicznym w ostatnich latach jest obecnie wiodącą firmą w sektorze płytek podłogowych i ściennych małego formatu.
Dodatkowa wartość Equipe opiera się na produkcie o doskonałym wzornictwie i wysokiej jakości, prawdziwym kompromisie z klientami oraz przejrzystości, bliskości i elastyczności. To sprawia, że Equipe jest firmą dostosowaną do ciągłych zmian i progresywnego dążenia do poprawy.
W 2017 r. Equipe został włączony przez Cepyme do programu Cepyme500, którego celem jest zidentyfikowanie, wyselekcjonowanie i promowanie 500 najlepszych hiszpańskich firm.


Baldocer jest liderem w produkcji ceramiki.
Od swoich początków firma Baldocer utrzymuje stałe zainteresowanie upodobaniami, potrzebami i wymaganiami społeczeństwa. W związku z tym, zdywersyfikowała swój produkt i prezentuje go w ponad 120 państwach.
Płytki hiszpańskie firmy Baldocer wpasują się idealnie w każdą przestrzeń domową czy firmową. Oferta tego producenta zawiera płytki drewnopodobne, które są bardzo często częścią aranżacji wnętrz.


Cotto Tuscania: Wraz z upływem lat, doświadczenie, które zgromadziliśmy, wraz z delikatnym podejściem typowym dla osób, które pracują z produktem naturalnym, dotarliśmy do cnotliwej ścieżki, która stała się centralnym punktem każdej decyzji, którą podejmujemy.
Trwają prace laboratoryjne prowadzone przez nasze wewnętrzne centrum badawcze, którego celem jest wypróbowanie nowych rozwiązań technicznych i estetycznych oraz tworzenie powierzchni, kolorów i wykończeń, które odtwarzają naturalne elementy, takie jak drewno, metale, tkaniny i oczywiście terakota. W ofercie znajdą państwo płytki drewnopodobne, gresowe czy salonowe.


Eco Ceramica to firma specjalizująca się w produkcji podłóg i ścian o wysokiej zawartości artystycznej i innowacyjnej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży.
Ciągłe badania nad tradycją w połączeniu z wykorzystaniem najnowszych technologii sprawiły, że Eco Ceramica stała się punktem odniesienia dla włoskiego stylu na całym świecie.


EMIGRES jest inny, stanowi optymalną kombinację między badaniami, kreatywnością i innowacją, których celem jest zaproponowanie ceramiki zdolnej zaspokoić potrzeby profesjonalistów i gustów społeczeństwa. W tym celu postawiliśmy na ulepszenie aranżacji wnętrz i projektów, dostosowanych do procesu przemysłowego.
Płaskorzeźby, tekstury, wygląd i format elementów EMIGRES są wynikiem ciągłego badania estetycznego i zastosowania najbardziej innowacyjnych technologii.
Wszystkie nasze produkty są produkowane w Hiszpanii i dlatego są synonimem jakości.


ITT Ceramic - Jesteśmy redaktorami naszych projektów. Badamy trendy na każdym rynku, wybieramy nasze projekty i opracowujemy wszystkie nasze serie, które są całkowicie ekskluzywne. Posiadamy własny dział w celu opracowania produktów i obrazów o wysokim standardzie.


Atlas Concorde oferuje szeroką gamę rozmiarów, kolorów, wykończeń i elementów specjalnych, wyprodukowanych ze stylem, technologią, etyką i wartością wyrażoną w szerokiej gamie wysokiej jakości rozwiązań technicznych i stylistycznych.
Marmur, kamień, drewno, tkanina, beton, płaskorzeźby, dekoracje, materiały, wzory. Wszystkie motywy inspirujące powierzchnie ceramiczne są szczegółowo badane i interpretowane w sposób, który zwiększa postrzeganą wartość nawet w odniesieniu do oryginalnych materiałów.


TAU Cerámica jest globalnym punktem odniesienia w sektorze ceramicznym, pod względem technicznej i estetycznej jakości produktu. Z uwagi na stałe zaangażowanie w innowacje i rozwój oraz w otoczenie i środowisko, dzięki wysiłkowi, kreatywności i poświęceniu zespołu o nieocenionej wartości uzyskano niepowtarzalne cechy produktu.


Peronda - Pragniemy przekazać naszą pasję do płytek ceramicznych poprzez wyjątkową ofertę, która łączy w sobie pewność produktu najwyższej jakości z procesem projektowania i rozwoju, który odróżnia je od innych płytek. Nasze wszechstronne produkty wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem i ponadczasowym wyglądem, dzięki swojemu stylowi i znakomitym detalom.


Durstone jest znaną marką i punktem odniesienia w konkurencyjnym międzynarodowym sektorze ceramicznym.
Od samego początku nasz cel był jasny: być najlepszym dostawcą rektyfikowanej porcelany technicznej, o wysokim standardzie w zakresie wzornictwa i jakości. Jesteśmy różni i to od samego początku czyni nas wyjątkowymi.
Nasza linia biznesowa oparta jest na analizie trendów, jakości testów i znajomości innowacji technologicznych w porcelanie, w celu zaoferowania rynkowi katalogu kolekcji starannie dobranych pod kątem spełnienia najwyższych wymagań technicznych i estetycznych.


Prissmacer - profesjonaliści, którzy tworzą nowe produkty pomagające klientom z całego świata tchnąc w swoje pomieszczenia własny niepowtarzalny styl. Nie byłoby to możliwe gdyby nie zaangażowanie i predyspozycje zespołu. Oferujemy produkt, który pasuje do każdego stylu i ożywia przestrzenie o osobistym charakterze. Każdego dnia wprowadzamy innowacje w opracowaniu o najnowsze technologie i nowe materiały.


GAYAFORES skonsolidował się na całym świecie, docierając do ponad 80 krajów na pięciu kontynentach. Przekłada się to również na ducha GAYAFORES i codzienne starania, aby oferować nowe rozwiązania i możliwości dekoracyjne, dostosowane do potrzeb rynku.
Tylko dzięki najbardziej zaawansowanym technologiom, wraz z dużym doświadczeniem i ścisłym doborem najlepszych surowców (gliny, emalie, fryty, ...), możliwe jest uzyskanie kolekcji wysokiej jakości i pięknych produktów. W tym sensie GAYAFORES przeprowadza staranną i wyczerpującą kontrolę w odbiorze i późniejszym użyciu wymienionych surowców, które są kontrolowane przed samym procesem produkcyjnym i w jego trakcie, unikając w ten sposób ewentualnego zanieczyszczenia w procesach produkcyjnych.
Od początku swojej działalności w 1897 roku, GAYAFORES zawsze starał się oferować produkt wysokiej jakości i odpowiednią usługę, której wymagają klienci. To zaangażowanie i wysiłek ludzki jest obecnie nieodłączną częścią Polityki Jakości GAYAFORES i stanowi kluczowy element przy planowaniu strategii biznesowych firmy.