Oferta

W naszym asortymencie znajdują się zarówno płytki ceramiczne, chemia przeznaczona do ich montażu, jak i kabiny prysznicowe oraz ceramika sanitarna.
Posiadamy płytki w różnych kolorach, produkowane z nietoksycznych materiałów. Są to produkty pochodzące od wielu sprawdzonych producentów z różnych krajów, między innymi, z Hiszpanii, Polski, czy Włoch.
Chcąc, by remont przebiegł bezproblemowo, a jego efekty cieszyły oko przez wiele lat, należy wybrać odpowiednią chemię. W naszej ofercie znajdują się zarówno masy uszczelniające, jak i wylewki, fugi, kleje oraz wiele innych niezbędnych preparatów.
Podczas kompletowania wyposażenia do swojej łazienki, trzeba pamiętać także o ceramice użytkowej. W asortymencie posiadamy wanny, miski ustępowe, umywalki oraz bidety. Szeroki wybór produktów pozwala na dopasowanie wyposażenia do wybranego stylu pomieszczenia.
W nowoczesnych łazienkach przeważnie montuje się kabiny prysznicowe. W naszym asortymencie posiadamy modele wykonane z wysokiej jakości materiałów, które z będą stanowiły prawdziwe dopełnienie wnętrza, a za razem niezwykle praktyczny przedmiot codziennego użytku.