Oferta

Chociaż mogą kojarzyć się głównie z pomieszczeniami o małych rozmiarach, to w praktyce doskonale sprawdzą się u każdego, kto preferuje praktyczne rozwiązania. Nasze kabiny prysznicowe zajmują stosunkowo niewiele miejsca i stają się prawdziwą ozdobą pomieszczenia.

Posiadamy zarówno modele z drzwiami przesuwnymi, jak i uchylnymi. Dzięki nim można swobodnie brać prysznic, nie martwiąc się przy tym o wodę rozlewającą się po pomieszczeniu. Ich konstrukcja zabezpiecza przed przypadkowym rozlaniem. Posiadamy szeroki wybór kabin prysznicowych, które dostępne są w wielu kształtach, co pozwala na dopasowanie modelu do stylu, w jakim urządzona jest łazienka. Poszczególne produkty różnią się również wzorami pokrywającymi drzwi oraz ścianki. Wybór konkretnego rozwiązania pozostaje kwestią gustu oraz wybranej stylistyki pomieszczenia. Dysponujemy także szeroką ofertą rozmiarów, dzięki czemu można wybrać taką kabinę, która będzie doskonale pasowała do danego pomieszczenia, a przy tym zapewni komfort podczas korzystania.

W naszym asortymencie znajdują się także brodziki, panele prysznicowe, deszczownice oraz systemy odwodnień, które stanowią prawdziwe dopełnienie kabin prysznicowych.


Kabiny prysznicowe


NEW TRENDY - Kabiny przenoszą w świat nowoczesnej łazienki, która urzeka pięknem i doskonałością rozwiązań. Wysoka jakość materiałów i dbałość o detale gwarantuje poczucie komfortu, harmonii i luksusu. W szerokiej ofercie produktowej znajdują się także brodziki, umywalki, meble łazienkowe, panele prysznicowe, zestawy natryskowe i systemy odwodnień. Produkty oferowane przez NEW TRENDY obecne są na kilkunastu rynkach międzynarodowych.